Recenzie, hodnotenia a skúsenosti zákazníkov
Aby sme rozptýlili prípadné pochybnosti o tom, ako sú naše služby spoľahlivé a či naozaj fungujú, vznikla táto stránka. Za osem rokov prevádzky sme nazbierali viac ako 70 000 hodnotení so spätnou väzbou od našich zákazníkov. Každú spätnú väzbu na uskutočnenú prepravu si veľmi ceníme a už sa tešíme na tú vašu!
Ako vždy môžem len a len pochváliť. Veľká vďaka za Vaše služby. Nech sa Vám darí.
Dobry deň. Vyzdvihnutie balíka kuriérom bolo posunuté o deň neskôr. Správa typu vyzdvihnutie balíka od 8:00-18:00 je dosť široký rozsah na to, aby minimálne keď vidím, že nestihnem balík vyzdvihnúť zavolám, prípadne zašlem sms. Balík bol vyzdvihnuty o deň neskôr, tým pádom sa doručenie posunulo o dva dni. Je to dosť problem hlavne keď riešite reklamáciu tovaru a je potrebné doručiť balík čo najskôr..v daný deň a daný termín.
Balik bol 19.06.2026 poobede doruceny prijemcovi v poriadku. Dakujeme.
Kurier prisiel o 1 den neskor ako bolo uvedene v systeme
Ozaj rychle vyzdvihnutie a dorucenie.
Dodání křehkého zboží do ČR naprosto v pořádku, děkujeme.
Bolo by super, keby som sa zo správy obdoručení zásielky dozvedel (bez ďalších preklikov), komu bola zásielka doručená.
S vybavením som bol spokojný, celkom prehľadný web, vedel som di porovnať ceny dopravných spoločnosti a ešte to bolo lacnejšie ako keby som šiel na priamo. Odporúčam
Za prevzatie áno ale vcera ste mi mali prevziať balik od tohto klienta ktoremu som dorucoval balik a neprevzali ste ho a dnes ste mi ho mali doručiť
Balík doručený cca. do 20 hodín v susednej krajine…dole klobúk. Kuriér tiež vyzdvihol balík v avizovanom čase.
Úplná spokojnosť. Využijem Vaše služby aj v budúcnosti.
super rýchle
Rýchlo a bez problémov
was okay, but little bit to late, we dont know why.
všetko prebehlo v najväčšom poriadku, ďakujem za doručenie
Toto je tak super služba!!! Všetkým odporúčam! Rýchle a spoľahlivé doručenie, super komunikácia. Bola som maximálne spokojná!!!
+rýchle a priehľadné vyplnenie objednávky +Všetko zrozumiteľné a vysvetlené - miesto 3 dní balík cestoval 6 !!!!
Balík byl vyzvednut o den později a tím padem byl kvůli svátku doručen o 4 dny později.
Doručení proběhlo v pořádku
Rýchle prevzatie aj doručenie zásielky.Bravó Zaslat.sk a GLS.
Maximálna spokojnosť
Pomohol by presnejší čas vyzdvihnutia zásielky. Aspoň orientačne. Nielen deň.
Úplne perfentni. Vse v poradku. Dekuji.
Spokojnosť, rýchlo a bez poškodenia doručené.
rýchle doručenie ***
Ďakujem tak toto bolo ultra express rýchle dodanie, v utorok balík odovzdaný kuriérovi na Slovensku a vo štvrtok doručený v Nemecku. Nadmieru spokojná a určite objednám prepravu znova.
wow. extra rýchle. v stredu som odovzdal veľký balík, stvrtok doručené v Čechách
Vynikajuca, flexibilna sluzba za dobre ceny.Odporucam
Balík bol prebraný v dohodnutom čase a doručený veľmi rýchlo, veľká spokojnosť
Bin mit dem Kauf sehr zufrieden, Lieferung hat gut funktioniert. Alles bestens geklappt, würde ich weiterempfehlen.